| ionutfabii a întrebat:

Hei TPU nu prea ma pricep la asta dar sriti cum sa postez si sa creez un film pe youtube dar facut de mine adica cu bucatele sa spun asa sa-l editez FUNDA FUNDA

Răspuns Câştigător
| PaulTheBoneBreaker a răspuns:

Exista multe programe pentru facut filme. Cel mai bun e Sony Vegas Pro (trebuie sa-l cumperi - crack-ul are virusi). Daca nu esti dispus sa platesti, iti recomand Video Pad. Filmele vor avea o calitate destul de bunawinking

1 răspuns:
| Aly07 a răspuns:

Pentru inceput foloseste programul Windous movie maker il ai in calculator la My computer->C -> Program files -> Movie Maker. Uite aici un tutorial http://www.videotutorial.ro/? p=3835.
in ceea ce priveste youtube-ul, trebuie sa-ti faci cont ca sa poti posta filmuletul facut de tine.
Bafta!