| moustachelover a întrebat:

Hei TPU happy o intrebare de ora 1:55 laughing prietenul meu cu care am stat 8 luni nu prea m a iubit si unii prieteni au zis ca a fost o relatie "degeaba" eu l am iubit mult si inca tin foarte mult la el. intrebarea mea este credeti ca va realiza cat l am iubit si ii va parea rau sau va suferi macar putin dupa mine?. nu faceti "misto" va rog eu. happy Noapte bunaaa :*

4 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Normal ca va realiza, iar cand tu vei incepe sa-l uiti, el va incepe sa te iubeasca!
Important este ca tu sa treci peste, si sa nu faci greseala de a sta iar cu el...lasa-l sa sufere!

| hummmer a răspuns:

Da.Noapte bună.

| LiviuCristy a răspuns:

Daca te vede cu altul poate atunci va realiza si ii va parea rau si poate nintel va suferi cand va vedea ca esti fericita cu altul decat cu el - trust me happy

| AnaMaria1957 a răspuns:

Baietii in ziua de azi au aceeasi atitudine...isi bat joc de fete.Ei nu vor o relatie serioasa.In ziua de azi ei merg pe principiul "stau cu una pana gasesc alta mai buna".Nu merita sa suferi, stiu ca e greu dar va veni si printul tau pe cal alb! Succes kiss