| Ramona_Salajan_1993 a întrebat:

Hei TPU peste cateva saptamani este ziua unei prietene si nu stiu ce sa ii cumpar. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Squidward a răspuns:

Păi cine te poate ajuta? Tu o cunoști pe prietena ta, gusturile ei, caracterulhappy Poți alege un cadou banal precum suvenire, rame foto, haine, parfum, dar poți face ceva deosebit, ce îi va rămîne în memorie mai mult timphappy, de exemplu colaj cu pozele voastre pe o coală maare, un videoclip, dar dacă nu poți edita, nu te băga.
Poți să-i faci vreun cadou personalizat: pernă cu poza ei, maiou, cană, tortă și multe altele..Depinde de creativitatea ta. Succes happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cumpara-i un tort.

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Incearca sa descoperi ce ii place ei cel mai multhappy