| TheCrab a întrebat:

poate pare ciudata intrebarea. dar, fiecare cu ce-l doare.nu?!
ma rog.ma "freaca" grija!straight face
azi la scoaala i-am spus unei colege sa vobeasca cu el[imi place de el] si sa ii souna sa iasa afara in pauza ca vreau sa ii zic ceva. el o zambit si o zis ca bine...cand so sunat de pauza eu adus aminte si o spus uite acum ma ducraised eyebrows. si nu o mai venitcryingbroken heart.sad. stiu ca e seclaughing.dar.ma pune pe ganduri totusisad

1 răspuns:
| vlad9gabriel a răspuns:

Mai dai o sansa happy poate a avut o problema in familie, nu trebuie sa tragi concluzii pripite si nu trebuie sa te necajesti pana nu sti exact ce s-a intamplathappy bafta