| Mrr2000 a întrebat:

Recent am inceput sa ascult BTS (trupa de k-pop,da un search pe google). Ideea e ca ascult de cateva saptamani si sincer simt ca devin obsedata. Incep sa plang din cauza ca n o sa mi cunosc niciodata biasul (persoana preferata dintr un grup). Simt ca o iau razna si nu stiu ce sa fac. Va rog spuneti-mi ce sa fac ca sa ma opresc din fangirling asa mult, fara misto.

2 răspunsuri:
| andrakaterin123 a răspuns:

Si eu am fost in love cu BTS la 14 ani si eram la fel ca si tine? gaseste-ti ocupatie, incearca sa asculti si alt gen, o sa iti treacă

| Mrr2000 explică (pentru andrakaterin123):

Multumesc mult, sper sa treaca?‍♀️