| BiancaCR a întrebat:

Hei TPU stiti cumva cum as putea sa scap de punctele negre de pe fata?

Răspuns Câştigător
| wildstrawberry a răspuns:

Eu stiam de lamaie, storci pe un disc demachiant lamaie si te dai seara fara sa te speli pana dimineata, dar trebuie sa te dai mult timp.Nu scapi asa, dupa 2-3 seri.big grin
Si mai e o solutie, pe care am aplicat-o si eu : amesteci intr-un castronel o lingura de lapte cald cu o lingurita de gelatina(la pliculet se gaseste), te dai pe fata, si o lasi sa actioneze vreo 10 min, apoi o dai jos ca si ceara, caci asa se face.big grin Spor! :*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Apar datorită porilor dilatați, nedemachiere, etc.
Pa, pa.

| Lollypop a răspuns:

Eu folosesc un gel contra punctelor negre: Clear Skin Professional de la Avon. Se poate aplica pe mai multe portiuni ale fetei si este destul de eficient. Bafta!

| Bianca306 a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa te duci la cosmetica sa ti le dea jos dar sunt si creme de exemplu niveea

| MădălinaDinu a răspuns:

Crema anti puncte negre :3