| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU stiti cumva cum se pot afla parolele de la id de mess? big grin Acum 2 zile mi s-a aflat parola de la id de mess.si aveam conturi facute cu id'ul ala. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| lolylolytroly a răspuns:

Pai nu cred ca exista vreun program de spart parole pentru ca apoi te asigur ca toata lumea l-ar incerca. poate ca iti stie cineva parola pentru ca te-a vazut scriind-o pe undeva sau probabil au zis-o cuiva si -a aflat imediat...nu mai da parola ta nimanui deoarece acea persoana nu este de incredere.Ai grija de acum.happy

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Și...chiar cumpără cineva gogoașa asta?

| AndyServerFull a răspuns:

Schimbati parola de la id

| deeDEE1269 a răspuns:

Exista un fel de program dar se foloseste la pc nu merge pe internet adica ai fost la cineva acesta avea acel program un yahoo fals si cand introduci parola si id se salveaza intr-un doc atunci cand dai connect.Cineva tia vrut raul sau cum zice si loly tea vazut cineva tastand Bafta

| all3xutSsa96 a răspuns:

Eu nu cred ca merge sa iti afle parola si nici cu vreun program de spart parole si nu ai da parola la toti. Schimba`ti parola! love struck