| EpicLove a întrebat:

Hei TPU:Stiu ca atunci cand visezi ca te indragostesti pe loc inseamna ca iti doresti o relatie. Dar daca visezi o persoana care in realitate nu ai intalnit-o niciodata sunt sanse sa o intalnesti?

Răspuns Câştigător
| MotanAndrei a răspuns:

Normal. Si asta nu e vis daca ai visat alta persoana pe care nu ai cunoscut-o. E previziune. Foarte putine persoane din lume au previziuni cu persoane care nu le-a cunoscut pana la momentu actual si au ocazia sa le cunoasca dupa ce le-a prevazut in scurt timp sau in decurs de 1 an sau 2.

3 răspunsuri:
| kasty a răspuns:

Nu tot ce visezi devine si realitate. Dar poate sa insemne ca vei cunoaste o persoana nou care poate deveni importanta pentru tine

| Andi86 a răspuns:

Probabil ca vei intalnii pe cineva. Nu te mai uita la filme siropoase. smug

| PentruCaRoxanaBabenco a răspuns:

De fapt tu ai văzut acea persoana sa spune pe strada sau in orice alt loc si nu i-ai dat atenție pentru ca nu o cunosteai dar creierul a memorat-o iar in somn subconstientul tau s-a gândit la ea si asa ai visat-o. Nu e neaparat ca o vei intâlni
Funda?