| Furti a întrebat:

Stiu ca nu se inacdreaza la categoria asta, insa este cea mai vizitata happy Tocmai am primit rezultatele de la exemenele pentru admiterea la liceu. Pe de o parte sunt dezamagit dar pe de o parte mandru deoarece am loat la romana 7, 20 sad si la matematica 9 happy, deci media de admitere mi-a esit 8, 10, straight face iar in clasele 5-8 mi-a iesit media 8, 88 si daca e sa fac media intre astea doua imi da 8, 49.
Unde as putea intra si la ce profil cu mediia asta avand in vedere ca sunt din Ploiesti? Daca ma duc la profil de mate info ce ore se fac? Este atat de greu pe cat spun alti?
Daca ma duc la profil de Stiinte Sociale ce materii fac? Se merita sa fac liecul asta?
Am inteles ca liceul economic este unul chiar "de treaba" chiar asa e? Este dificil? Ce ore se fac?

As vrea sa imi raspundeti la intrebari, eventual sa imi lasati o opinie proprie in legatura cu aceste profile.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută aici:

http://www.google.ro/......http?/url