| 148Girl2699113 a întrebat:

Hei TPU.
Sunt fată, am 18 ani.
Vreau să-mi încep viața sexuală cu prietenul meu, dar am sânii foarte mici. Și corpul meu arata parcă de 14 ani. Îmi e teamă ca el să nu mă lase după ce facem sex sau să râdă de mine. Chiar nu-mi place corpul meu și aș vrea din tot sufletul să am și eu corpul frumos.
Vă rog nu râdeți de mine
Aveți vreun sfat de a-mi mări sânii rapid? Sau să îmi transform corpul?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce iubit mai ai si tu de-ti faci astfel de griji?

| ANAHsneaman a răspuns:

Bună!
Voi fi directa! Dacă voi va iubiți nu vad de ce el nu te ar plăcea asa cum ești. Depinde și de vârstă pe care el o are, dar și de perioada de când sunteți împreună! Ai 18 ani deci cred ca știi ca metode de mărire rapida a sânilor sunt doar implanturile, nimic pe cale naturala din câte știu eu. Tu trebuie sa te accepți asa cum ești sunt sigura ca ești foarte frumoasa. O statistica spune ca mai mult de 80%din femei nu sunt mulțumite de corpul lor. Însă unii oameni le vad foarte diferit, fata de cum se vad ele pe sine.
Oricum, e alegerea ta dacă vei decide sa îți începi viata sexuala și dacă acel băiat știi ca te merita 100%. Voi va cunoașteți mai bine, însă dacă nu ești sigura pe relație te sfătuiesc sa amâni decizia.
Numai bine și sa iei decizia înțeleaptă!

| Andreeush a răspuns:

Nu există nici o formă de a-ți mări sânii, doar dacă apelezi la implanturi de silicon. Oricum nu recomand așa ceva.
Ar trebui să te accepți așa cum ești.
Dacă iubitul tău te iubește ar trebui să te accepte așa cum ești.

| Plato a răspuns:

Deci el sta cu tine pentru felul cum arăți? Si tu esti ok cu asta? Doamne, muuulltii mai ai.

| Lioana a răspuns:

Daca ti-e frica ca te va lasa inseamna ca nu ai ajuns sa ai suficienta incredere in el. In acest caz e mai bine sa nu faci sex cu el. De fapt in toate cazurile eu iti recomand sa nu o faci decat dupa casatorie.

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

De ce a face sex trebuie doar dupa casatorie?

| Plato a răspuns (pentru Lioana):

In sfarsit cineva mai normal la cap.

| ibaal a răspuns:

Prea multe porcarii ai in cap!laughing
De cat timp sunteti impreuna!?
Tu ai impresia ca tuturor barbatilor le plac alea cu tatele cat pepenii!?rolling on the floor
poate lui ii place de tine asa cum esti. Daca nu esti sigura, nu face nimic!
Vrei sa iti transformi sanii repede, mergi la clinica, iti pun aia tate in 30 de minutelaughing
la ce bun!? Tu vrei sa fericesti pe altul sau mai important e cum simti tu!?winking
Fa ce vrei, insa, nu uita ca nimeni nu iti garanteaza ca ala de langa tine va sta cu tine daca ai tate sau nu!
Daca e o jigodie, isi face "treaba" si fugewinking
Il cunosti mai bine decat noi...alege intelept! happy