| Katakimiku a întrebat:

Sunt sensibila cand vine vorba de prieteni familie si chestii din astea [ de exemplu daca ma cert cu un prieten bun : noaptea plang sad ]. Dar nu stiu cum sa fac sa plang la filmele gen drama, romantic etc [ stiti la ce genuri ma referwinking ]... Pur si simplu nu pot [ am reusit doar la vreo 2... ]
As vrea si eu sa pot sa plang la ele cum fac alte fete, adica e ca si cand nu as avea suflet... Inauntrul meu sunt trista, dra nu imi dau lacrimile... Cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Dar nu trebuie să plângi, nu te obligă nimeni s-o faci.Personal,mi se pare o prostie. big grin
Nu faptul că pângi la filme arată cât ești tu de sensibilă.
Baftă.

2 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Nici eu nu plang la toate filmele, adica ma rog, reusesc involuntar in mare parte laughing, dar tu daca nu poti asta nu inseamna ca n-ai suflet! Asta e ceva ce vine de la sine cand filmul te impresioneaza cu adevarat.

| ilcmty a răspuns:

Buna!
Chestiile astea cu plansul la film sunt doar atunci cand te impresioneaza cu adevarat acel film.Nu cred ca o fata plange la un film ca s-a despariti unu de o fata sau a inselat-o (ma refer la filme romantice).LOL, e doar un film! Nu ai de ce sa plangi laughing