| Bellutza02 a întrebat:

Hei Tpu.Tocmai am făcut o prostie.M am făcut rau de ras, îmi vine să mor de rușine.Imi puteți spune niste lucruri jenante/penibile pe care
le ați făcut? Niste situații în care v ați făcut de râs? Dau funda celei mai jenante.laughing

Răspuns Câştigător
| ladyMillion a răspuns:

Pfff...tutror ni se intampla chestii de genu'...din fericire, lumea le uita cu timpul. Mi s-a intamplat sa vreau sa ies din autobus in momentul cand usile se inchideau si am ramas prinsa, iar toata lumea se uita la mine; mi s-a intamplat sa alunec pe gheata ca o fraiera si altii sa fie in preajma mea; in alta zi stateam pe terasa la o inghetata si o pasare si-a facut nevoia fix pe inghetata mea; am uitat de atatea ori sa imi pun telefonul pe siletios si nu de putine ori mi s-a intamplat sa imi sune fix in clasa, intr-o liniste deplina; mi s-a intamplat sa imi ghioraie matele de foame in timpul unui test; m-am impiedicat de bordura si am cazut in fata la toata lumea fix cand voiam sa cobor din autobus; m-am impiedicat pe scari si veneam de la magazin cu doua sticle de apa, le-am spart de fata cu o vecina; in alta zi am vrut sa ma dau mare de fata cu un tip pe care il placeam, asa ca am trecut in viteza pe role pe langa el si am sfarsit cazand in fund etc etc

| Bellutza02 explică (pentru ladyMillion):

Efectiv m-a pufnit rasul. happy

2 răspunsuri:
| nothinginteresting a răspuns:

Eram pe bicicletă și am dat cu roata într-o chestie si am picat cu tot cu bicicleta și cu mâna-n bălegar