| Nustiu123 a întrebat:

Hei tpu..tocmai vorbesc cu un baiat mai mare ca mine cu vreo 7 ani eu am 14..are prietena dar vorbim de parca am fi impreuna..imi zice ca sunt frumoasa si dinastea..ne cunoastem de mult timp si ne vedem doar cand vine la sat..nu stiu daca sa mai continui sa vb cu el din moment ce are prietena..imi cam da de inteles ca ii place de mine.dar nu putem fi impreuna.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Ai grija la el, poate fi un domn sau un dobitoc. Totusi nu ti-as sugera sa te combini cu un baiata mai mare ca tine cu 7 ani poate e vreau pervers. Mai bine ia-ti un prieten mai apropiat de varsta ta ceva pe la 15/16 ani.

4 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Vorbeste cu el ca sa-ti dai seama ce vrea exact de la tine. Daca incepe cu perversiuni, fa-i vant! Ai grija, e mai mare ca tine si nu poti sa stii ce gandeste. Totusi, nu te lasa pacalita de vorbe frumoase.

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Sa astepti...va veni un moment cand va fi langa tine big grin big grin

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Adevarul e ca noi baieti '"vanam"" fete mai mici dar nu toti eu cred va doar vrea sa profite de tine mai ales ca cu cat e mai mare e posibil sa fie mai pervers

| Nustiu123 explică:

Nu stiu nici eu ce sa zic. e baiat de treaba ..am discutat cu el nu vrea de la mine ceva ce nu pot..doar ca mi-a zis ca nu putem fi impreuna ca sunt mica..pai si atunci de ce continua inca sa vorbeasca cu mine? nu stiu e aiurea rau.