| Lotte7 a întrebat:

va rog dati-mi si mie idee de cadou pentru.fratele meu care face 18 ani. Ceva practic sa folosesca sau sa pastreze drept amintire. Daca va este de ajutor este iubitul celei mai bune prietene alea mele.

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

--> O carte - mie mi se pare plictisitor! Depinde de parerea ei!
--> Un luciu de buze - ar fi destul de dragut!(Dar incearca sa vezi daca ii place sa se dea!)
--> O ciocolata - PERFECT!(Intotdeauna fetele se bucura de o ciocolata)!
--> O oja - Nu te sfatuiesc sa ii iei asa ceva pentru ca nu stii ce nuanta ii place!
--> O esarfa- ar fi OK!(Ai grija sa fie ceva la moda!)!
--> Un tricou - ar fi frumos dar sa ii iei ceva in stilul ei!
--> Brelocul - OK (daca este dragut)!
--> O rochie. (Sau o bluza)

--> SUCCES! puppy dog eyes

| Andarock a răspuns:

. aaa `. scuze. eu credeam ca zici de cadou pentru o fata. laughing (Am citit gresit).

---> Daca e baiat. atuncii uite niste ideei pentru cadouri :

1)Poti sa iei o masinuta d aia de colectie un bmw ceva si ii faci un permis si carnet de conducere ...asta cam hmm nu stiu cred ca se protriveste la alti putini mai mici
2) Ii iei un bebe si de exemplu daca e emo sau rocker ii faci freza si'l mai schimbi tu putin dupa caracterul lui.
3) daca nu are buletin poti sai faci tu unul cu o poza de cand era mic si il pui intr-un portact in care mai bagi cateva carti de credit (. vezi tu le xeroxezi de pe la alti )

---> Bafta puppy dog eyes

| socute a răspuns:

1) un ceas de mana
2)un telefon mobil
3)un ipad
[in situatia in care dispui de ceva bani]
sau...ai putea sa iei ceva din urmatoarele:
4)un tricou, o camasa, niste ochelari de soare, o geanta sport tip borseta sau rucsac, o pereche de adidasi sau skateri, ceva bijuterii daca poarta, cosmetice...si km atat ai putea
sper din suflet sa te fi ajutat
hee heewinking