| Boboleu a întrebat:

Vreau sa-i fac celei mai bune prietene ale mele un cadou haios sa-l pastreze bine, ca data trecuta l-a pierdut, dati-mi ceva exemple

4 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Ii poti da un bibelou, caci pe ala nu poate sa-l mai piarda.
Sau o rama cu voi doi, nici pe aia n-o pierde.
Bafta!

| Asiryx a răspuns:

Sunt in pana de idei dar in mare poti sa ii iei ceva sa nu mai piarda lucruri smug ai face o ironie superba

| bendis92 a răspuns:

Sa-i faci un tricou pe care sa scrie "Simply the best"winking o sa stie ea (sigur nu-l va pierde) sau un ceas bun (recomand Casio big grin o sa o tina mult timp)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ma gandesc a un tricou imprimat cu ceva haios...sau o fotograie mare in rama cu voi 2 in mai multe ipostaze comice...mmmthinking gandeste la asteawinking