| BomBonicaThaa2000 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa iubiti o persoana foarte mult, sa fiti impreuna cu ea si in toata aceasta relatie sa va faca sa suferiti iar voi sa il iertati de fiecare data si dupa sa va ganditi sa puneti punct chiar daca voi faceti persoana respectiva sa sufere? Eu nu stiu ce sa fac... sad Help!

4 răspunsuri:
| Zecalix a răspuns:

Nu trebuia sa-l ierti defiecarea datawinking. Daca ai suferit desparte-te de el sa simta si el suferinta pe care ai simtit-o si tuwinking. :*

| BomBonicaThaa2000 explică (pentru Zecalix):

Si dupa ce fac daca vine la mine? M-am mai despartit de el o data, a suferit si dupa 2 zile a venit la mine cu un buchet de flori si si-a cerut scuze. Daca vine si acum ce sa fac? sad

| Zecalix a răspuns (pentru BomBonicaThaa2000):

Nu te mai lasa dusa de val -_-. Te prosteste.

| Allyieee a răspuns:

Daa, mi s-a intamplat. Dupa parerea mea, mi se parea mult mai bine sa fiu singura decat sa stau intr-o relatie in care el m-ar face sa sufar/nu m-ar respecta, iar dupa ce isi cere scuze, sa continuie in acelasi mod.
Eu zic sa te gandesti de 2 ori daca chiar meria sa fii cu el. Ia-ti inima in dinti si spune-i-o, ca pana la rma o sa mai gasesti baieti, nu e capat de lume.