| Mihai251251 a întrebat:

Hei TPU, vin cu o întrebare mai ciudată, sper sa nu ma luați in râs, dar mi-a fost cam rusine sa imi intreb tatăl, ași vrea să știu ce ar trebui sa fac cu părul din locul intim, cum trebuie procedat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il tai cu foarfeca sau masina de tuns

| darrio2007 a răspuns:

Sa-l lasi acolo.Nu e pus degeaba de natura.

| mihai69 a răspuns:

Nu trebuie procedat neapărat în vreun fel; fie îl lași natural, fie îl tunzi / razi de acolo - asta depinde numai și numai de preferințele tale.
Încearcă odată să-l dai jos și vezi dacă îți place mai bine așa.

| Madesz a răspuns:

Îl împletești. laughing) laughing laughing laughing Cati ani ai?