| Mally98 a întrebat:

Vreau sa imi comand de pe internet aparat de albire a dintilor, White Light dar nu stiu daca este bun...
L'ati folosit voi?
Va rog ziceti-mi. Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| vsimo24 a răspuns:

Cum spuneam mai sus, mai bine fa-ti un cadou de sarbatori! L-am folosit atatea zile, cate 20 min pe zi si nimic, mai buna e pasta de dinti! happy Eu sincer, nu-l recomand, dar treaba ta! E un aparat de...aruncat la gunoi!

7 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Comanda de pe net si o sa ti se faca portocalii dinti in gura; )

| Mally98 explică:

Ok Vsimo24...Te rog sa imi zici daca este folositorwinking :*

| vsimo24 a răspuns (pentru Mally98):

Mai bine cumparati ceva frumos de sarbatori decat sa dai banii pe el. L-am folosit atatea zile si nimic, tot mai bine e cu pasta de dinti! happy Treaba ta, dar e de ...aruncat la gunoi!

| vsimo24 a răspuns (pentru Mally98):

Cum spuneam mai sus, mai bine fa-ti un cadou de sarbatori! L-am folosit atatea zile, cate 20 min pe zi si nimic, mai buna e pasta de dinti! happy Eu sincer, nu-l recomand, dar treaba ta! E un aparat de...aruncat la gunoi!

| oliviaaa a răspuns:

Eu nu stiu ca nu sunt dentist dar te sfatui sa iai b/u asta e cel mai important sa iai nou succes

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute

| Popdianna a răspuns:

Eu am găsit aici https://albiredinti.cabanova.com

Sper sa te ajute

| vsimo24 a răspuns:

L-am comandat eu pe White Light cu gel, il am de 3 zile si nimic! Parea prea bun pretul ca sa fie adevarat ce se scrie despre el. Cica iti albeste dintii in primele 10 minute de la folosire...aiurea, l-am tinut pana m-a durut gura si nimic! Unde mai pui ca pe el scrie...MADE IN CHINA laughing Am dat si banii aiurea pe el, mai bine imi vedeam de treaba. Referitor la lumina puternica care apare in promo-ul de prezentare, relax, e doar un led care nu vede aproape nimic. Credeam ca bateriile sunt descarcate si cand colo, atat vede el. Oricum il mai incerc cateva zile sa vad ce se mai intampla ca dupa ce l-am platit nu mai am nimic de pierdut. Iar daca nu il cumparam, ma gandeam mereu ca poate e bun si ca as putea avea si eu dinti de vedetalaughing) Sfatul meu: mai bine de banii aia cumparati ceva frumos de sarbatori! ( daca totusi, ca prin minune, aparatul va fi util iti voi spune, desi ma indoiesc)!