| Roxis a întrebat:

Hei TPU... vreau sa stiu si eu de unde pot face rost de pozele acelea cu "comenteaza cu o poza" stiti cumva de unde pot sa fac rost?!

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Le salvezi din comentariile celorlalţi sau le faci aici :

http://www.memecenter.com/memebuilder

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pagini cu multe likes le gasesti ( la cometariile persoanelor ) Ex: Demotival

| Kariin a răspuns:

Poti sa le faci tu sau poti sa le descarci din anumite comentarii.

| Fata026 a răspuns:

Ai putea sa cauti pe internet sau pur si simplu sa te uiti ce imagini au pus ceilalti. Sunt convinsa ca sunt destule. Sper ca ti-am fost de ajutor!