| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU:*vreau si eu niste sfaturi de frumusete pentru diferite parti ale corpului(fata, bust, maini, picioare, genunchi, coate, par). Nu am destui banuti sa imi iau creme si lotiuni deci ceva natural:*
ma dau deja cu ulei de masilne pe fata pentru exfoliere si prevenirea ridurilor, maini genunchi si coate pentru a reduce asprimea.
Iar pe la gene si sprancene ma dau cu uleiul de ricin, e foarte buunlove struck si pe unghii ma dau cu vitamina a si ricin pentru intarire.Pentru bust stiti ceva? am auzit de diferite masti cu miere sau ceva de genul. Ce sfaturi mai stiti?happy Si ce pot face sa imi creasca mai repede unghiile?sad

4 răspunsuri:
| Danielboss4 a răspuns:

Ca sa iti cresca mai repede unghiile trebuie sa mananci ceva ce ajuta unghiile sa creasca.

| gohsty a răspuns (pentru Danielboss4):

Adica ce?

| Danielboss4 a răspuns (pentru gohsty):

Nu stiu, cauta si tu pe ' net.
eu ti-am dat niste indicii, vezi si tu ce faci

| gohsty a răspuns (pentru Danielboss4):

Intrebam ca si eu am aceeasi problema laughing mersi urcumhappy