| Xdreaper21 a întrebat:

Vreau si eu un raspuns pentru ce mi s-a intamplat
Cand am intrat la liceeu nu eram eu cel mai frumos din clasa dar nici cel mai urat si imi placea de o fata foarte frumoasa din clasa(cei mai frumosi erau niste fotbalisti badarani si plini de ei)
Intr-o zi ramasesem singuri in clasa(eu asteptam un prieten din alta clasa sa vina si sa mergem amandoi spre casa iar ea facea ceva nu stiu ce)
Unu dintre fotbalisti se tot lua de ea zicea ca e iubita ei ca se saruta zilnic si ce doamne mai inventa dar aia in pauze langa mine iar la ore vorbea cu mine cand lipseam din cate am inteles nici nu se obosea sa asculte ce ii ziceau restul(diriga nu ma muta ca intr-o jumatate de clasa erau aia cu care ma bateam des si ma deranjau in teste si astea si doar langa ea nu eram in preajma la aia ca in pauze daca ne bateam era sigur ca eu ii bateam pe ei)
Ma plimbam prin clasa ca ala nu mai aparea si ma lua cu nervi iar aia s-a bagat si ea in seama ceea ce jumate m-a enervat jumate mi-a placut
Mi-a spus ca daca nu vreau sa ma relaxez si sa o las pe ea sa ma relaxeze
Eu oleaca emotionat accept sa vad ce ar putea sa imi faca(nimeni din familie nu ma putea calma cand eram nervos) poate ma calmeaza
Ea se apropie oleaca de mine iar eu nu stiam ce sa fac sa o sarut sau nu iar atunci(puteti sa radeti) ea ma saruta iar eu nu o resping
Ne sarutam undeva aproape 15 secunde ca doi idioti
A doua zi nu ne vorbeam in ore nu vorbeam in pauze cand ieseam afara cu prieteni si o intrebam ce face imi raspundea sec cu bine nu ca alte dati in care imi raspundea cu foarte bine am fost pana la... am mancat la... si tu ce mai faci? De la astea incepeau conversatii de la un 5 pana la 9 ca ea trebuia sa fie acasa la 9 ca daca nu ar fi fost vorbeam pana la 11-12
De atunci nu am mai vorbit ca inainte si in anul urmator nici nu mai raspundea
Ce sa antamplat cu relatia noastra?
Ce ar fi putut insemna acest sarut pentru ea?
Dau funda

2 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Waw. ramane un mister! nu putem stii noi ce a avut fata de nu a mai vorbit cu tine. Poate nu i-a placut sarutul. poate se astepta la altceva. poate a gasit alt baiat care a avut tupeu mai mult si ia captat atentia. Orice scriem noi aici este doar o simpla presupunere si o parere! Cel mai bine era sa vorbesti cu ea de atunci in zilele urmatoare si sa faci sa fiti mai apropiati unul de celalalt! acum din ce inteleg a trecut un an de la acel sarut, deci nu prea mai conteaza, dar o poti intreba pur si simplu ce s-a intamplat si ce a insemnat acel sarut si care a fost rolul sarutului daca la scurt timp a devenit rece si distanta. Daca nu poti sa o intrebi direct pentru ca esti timid sau iti este rusine ii poti scrie un biletel ( nu un mesaj pe telefon ) si sa astepti raspunsul ei!

| Xdreaper21 explică (pentru Live4Ride):

Au trecut 4 ani am spus ca dupa acel an in care ne-am sarutat nu imi mai vorbea de loc
Acum au trecut 4 ani si tot nu imi vorbeste