| lya2 a întrebat:

Hei TPU :X

mi-am dat siama ca plac un baiat el a stat cu o fata 3 zile si a prinso ca la inselat si s-au despartit. el a venit la mine si m-a luat de dupa gat. dupa o ora am mers la bloc la fosta lui prietena si se tot tinea dupa ea. pleca ea pleca si el. mai simte ceva pentru ea? si ce sa fac sa il cuceresc mias fi dat si viata pentru el :X f dau funda:C

Răspuns Câştigător
| Scriiitoare a răspuns:

Draga mea mai bine e sa nu fugi dupa el. eu cred ca o mai place. daca vrei sa se uite la tine, imbracate mai frumos, vorbeste mai mult cu prietenii lui si daca te place o sa vina el la tine