| razburtyk19_4787 a întrebat:

M-am despartit de prietena mea de 7 luni si 11 zile pentru ca am prinso cu un alt baiat.eu o iubesc si acum chiar daca a gresit. Ce credeti ca mai exista vreo cale de inpacare? chiar daca ea mai e si acum cu acel baiat care am prinso.

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sub nicio formă nu te împaci cu una care te-a înşelat. În nicio circumstanţă, niciodată, nicicum.
Nu fi cârpa ei! Nu te lăsa călcat în picioare.
Sunt 4 femei la fiecare bărbat... PA! Alta!
Nu m-ar mira să ajungi misogin şi apoi iar o să-şi permită fătucile să se plângă că bărbaţii sunt porci.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Hai mai, fi barbat si mergi mai departe, unde ai scuipat tu vrei sa lingi?!

Asta mor pe unii, ca nu aveti frate demnitate...isi bate joc de tine si tu tot o mai vrei. Da, o iubesti, dar la ce ti-a facut, nu mai merita nicio sansa...mai ales ca ea nu vrea sansa aiahee hee

Nu fi catelusul ei ca e de rau!

Te rog eu, demonstreaza-ti ca esti barbat!

Nu face neamul de barbati de ras...straight face

| irina20 a răspuns:

Preferi o femeie care sa se culce si cu alti barbati in afara de tine?
Ce anume iubesti la ea? ca e dorita de altii sau ca accepta altii?
Cel mai bine e sa-ti vezi de treaba ta si sa nu te mai umilesti.Vai gasi alta care sa faca acelasi lucru, dar macar ea il v-a regreta!

| itarkan a răspuns:

Nu te poti impaca cu ea. Nu in conditiile spuse de tine. Pentru ea e totul sau nimic. Probabil ca l-a inselat si pe celalalt deja, si probabil ca asa va mai face cativa ani de acum inainte. Ea isi taieste viata. De ce nu faci si tu acelasi lucru?

| username_8290 a răspuns:

Sincer... poate sa-l insele pe el cu tine.
Te`a inselat odata de ce nu ar mai face`o?
Sunt muuuule fete pe planeta asta happy.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_9938 a răspuns:

Poftim?
da ii mai acordai o sansa daca siar fi dat seama ca a gresit daca si ea tear fi iubit daca ii parea rau... dar nu asa... nu merita

| aney a răspuns:

O vaza de cristal daca o spargi, se face in zeci de bucati. Daca incerci sa lipesti bucatile, poate ca reusesti sa recuperezi vaza, dar nu va mai fi atat de frumoasa la vedere, dar plina de crapaturi si urme de bricolaj

| AndreeaWildVine a răspuns:

Nu... ea nu te mai vrea... poti incerca sa o oftici cu o alta fata.va veni la tine ca un catzelush

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am permis portarma dar nu asta e problema.Iti pot imprumuta arma 1 minut fara prea mari probleme.

| stelutzaurie a răspuns:

Cred ca da...Incearca sa gasesti o fata mai furmoasa ca ea.Incearca sa o cuplezi cu acel baiat. Iar fosta iubita se va supara pe el si se va intoarce la tine.Succes! Si daca vrei imi dai fundita...