| Kairra02sweet a întrebat:

Hei,tuturor :*!
Am vent acum dintr-o tabara.Acolo am fost eu cu echipa mea,si multi alti copii din alte orase.Mi-am facut multi prieteni.
Dar,acolo a fost un baiat dragut, dupa care toate fetele erau topite.Acest baiat se dadea mereu la mine.
El e genul de smecheras, care vrea sa aghete.Eu eram foarte uimita ca din toate fetele, pe mine m-a ales ca sa flirteze.Venea si la noi in camera,jucam carti,mereu cand statea langa mine facea ceva gen "ahh" intentionat ca sa aud,sau ma pipaia,batea tot felul de apropouri legate de noi si sex,mereu se holba la fundul meu, sau ma lua in brate.Eu simteam ca ma topesc cand il vedeam. Ador felul asta de baieti. Avea o atitudine cu care chiar m-a cucerit.
El zicea mereu ca is buna si imi punea mana pe fund sau sani.Parca vroia cumva sa ma atraga in pat.
Dar,el e din alt oras,si are iubita.
Ce credeti ca a vrut sa faca de fapt?(astept raspunsuri mai ales de la baieti,dar si de la fete e ok) :*
Astept parerea tuturor!
Pt cel mai bun raspuns, funda :X

3 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Esti o curva obsedata de idioti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un golan. Daca avea iubita ce-i mai trebuia? Nu te mai gândi la el ca nu merita. Asa fac unii, se cred cei mai cei si atrag fetele in capcana.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Singurul lucru la care ma gandesc, este faptul ca te considera buna si vroia doar o aventura cu tine, sau mai multe, nimic serios.Nu merita deloc sa te gandesti la el