| GoodLuck15 a întrebat:

Sunt baiat si pot spune fara nicio rusine ca sufar.Da frate asta e adevarul, sunt efectiv cu sentimentele la pamant.Si uite ca nu doar fetele sufera dupa baieti,se poate si invers si credeti-ma pe cuvant, cand un baiat sufera e de 10 ori mai dureros decat cand sufera o fata.
M-am indragostit de cine nu trebuie, o fata mi-a luat efectiv mintile.Mereu imi facea apropouri,glume cu tenta sexuala probabil doar de amuzament,mereu cand ma vedea ma punea sa ii scriu pe messenger,sau sa o iau in brate.Ei bine,dupa ce m-am atasat de ea,ma lua cu faze de genu:Stii eu nu prea sunt pregatita pentru o relatie, nu vreau sa afle ai mei si etc.Cum sa faci asa ceva? Cum sa iti bati joc de un om in halul asta? M-am indragostit nebuneste de ea si acum mi-a rupt efectiv inima si si-a batut joc de sentimentele mele.Ce as putea face sa nu mai fiu atat de suparat?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte mare dreptate ai, noi iubim fetele trup si suflet, suferinta unui baiat e mult mai mare ca a unei fete nu ma mir se vede asta in nr de sinucideri, traume lasate dupa despartire, ce sa faci asta e las ca trece, ai grija cu cine vorbesti si in cine ai incredere in ziua de azi rar femeie sincera, seriosa

| GoodLuck15 explică (pentru RAY):

Va multumesc enorm la toti baieti!
E clar ca tipa e o panarama si o femeie cu doua fete. Efectiv total fara rost s-a dat la mine ca eu sa cred ca vrea sa fie cu mine, dar de fapt si-a batut doar joc de mine.Ei bine eu nu pot sa raman asa indiferent.Merita tot ce e mai rau o asemenea fiinta.Ar trebui sa ma razbun urat de tot pentru asta,pentru ca stiti vor a aia:"Du-te dracu,imi rupi inima, iti rup capu".Va multumesc inca o data la toti, aveti dreptate, sunt doar niste zdrente ce vor bani si p... si nu le pasa de sentimente.Ei bine macar p... sa ii ofer asa de despartire, ca daca nu a vrut sa fie ceva serios si sa am grija de ea, atunci si eu imi pot bate joc.

| Victor453 a răspuns (pentru RAY):

Mda, fetele au trecut si uita, dar baietii se ataseaza mai mult si mai repede de fata, deoarece cand ei au relatie baietul pe fata o ia in vedere ca proprietatea lui, si cand propeietatea dispare al simte un gol, parca a fost jefuit(

| Caro34 a răspuns:

Viata are lucruri minunate insa si cateva reguli: nu te atasa de nimeni niciodata fiindca doare, daca pleaca; sufletul ti-l pui in palma care e testata de mii de ori; ai rabdare ca timpul sa cearna tarata si sa ramana numai faina de calitate etc. Razbunarea nu inchide rana ci o adanceste! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YwCwmK4Q-pc&t=1m13s Cam asa si cu tine. Alta data nu mai pune atata suflet.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pui suflet fara sa vrei asta,descoperi ca suferi dupa ea dupa ce te desparti de ea,logic ca te doare din moment ce ai crezut in ea si iai oferit toata increderea ta si iubirea ta sincera plus ca ai avut vise multe cu ea,totul se destrama intr o clipa, toate visele, sperantele, tot universul devine mort, numai vezi lumina doar suferinta si amagiri si lacrimi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

DIn fericire nu toti sunt asa. Am facut cancer la ochi dupa ce am citit postul lui Victor, ultima parte. Ce au ajuns baietii din ziua de azi, praf si pulbere.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Victor are dreptate, cum iubeste un barbat nu iubeste o mie de femei, un barbat iubeste trupul unei femei si sufletul ei, femeile iubesc banii lui si se foloseste de tine pana fug la altul

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mai sunt si fete normale, Ray. Da, putine. Dar mai sunt.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neg ca nu sunt, cei drept sunt si multi badboys care isi bat joc de ele

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca ele asta vor, asta primesc. Ce sa le faci. Lasa, la toti le vine mintea la cap la 30 de ani, cica. https://www.youtube.com/watch?v=ayGkA-vxrMc

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca apoi sa dam in mintea copilului la batranete =ironia vieti

| Victor453 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar stii nu toti baietii sunt asa "praf si pulbere"! la fel ca si nu toate fetele sunt rele, si fara speranta ca sa ai cu ele relatii reusite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost prea bun... cea mai mare greseala este sa pui suflet poate-i un sfat gresit dar intr-o poate o sa-ti foloseasca nu mai pune suflet pana nu esti sigur si nici atunci... o realitate vaga

| Victor453 a răspuns:

Vorbeste cu prietenii, scapa de lucrurile care iti aduc aminte de ea, directioneaza gindurile tale in alta parte, gasestiti vreo ocupatie care o sa te distraga de la aceste ginduri, va trece asta peste un timp cand vei intelege ca nu are rost sa fii trist. Te inteleg eu, si as spune ca ai dreptate-baietu sufara nu de 10 ori mai rau ca fata, chiar de mai multe ori.