| crazyblue a întrebat:

Hei! voi cu ce v-ati imbraca in prima zi de liceu!happyNu prea imi plac fustele, asa ca ma gandesc la cv care s-ar potrivi cu pantalonihappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma voi imbraca cu un sacou de culoare neagra, camasa alba, cravata lasata mai lung in jos putin (rosie), blugi negrii si niste pantofi albi..super de piele.
Deci ma voi imbraca decent ca pentru scoala.

3 răspunsuri:
| Angie95 a răspuns:

Eu in prima zi ma imbrac in blugi, tenesi si o camasa alba. Nimic extravagant sau sclipitor. Casualwinking