| Paul_7461 a întrebat:

'Seara, in prima zi de liceu, in clasa a9-a,pot imbraca niste pantaloni bej 3 sferturi, sau trebuie sa respect formalitatile si sa vin cu pantaloni lungi?

Multumesc pentru timpu acordat, o seara buna.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Pai, daca nu ai o uniforma cu care esti obligat sa vii, te poti duce cu ce vrei tu imbracat, pentru ca deocamdata presupun ca esti la inscrieri, si inca nu stii nici o regula, deci ai o scuza.
Poti venii imbracat cum vrei.

| Paul_7461 explică (pentru MenInShadow):

Uniforma o sa avem cam dupa o saptamana de cand incepe scoala, o sa ma duc cu ei, sper sa nu fiu singurulaughing

1 răspuns: