| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

happy Hei! Vreau sa aflu si parerea voastra si as avea nevoie de cat mai multe raspunsuri.
Credeti ca intr-adevar lucrurile bune se intampla atunci cand te astepti mai putin si chiar atunci cand iti pierzi speranta ca s-ar mai putea intampla?
Si ar mai fi o intrebare: Este mai bine ca in viata cotidiana sa te lasi dus de val sau sa simti in permanenta ca tii totul sub control? big grin
Rog, ca de fiecare data, seriozitate si, daca aveti raspunsuri ironice, rautacioase sau care nu vizeaza continutul intrebarilor mele, mai bine nu raspundeti. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GigiPeFrontiera a răspuns:

Lucrurile bune se intampla oricand... In orice lucru rau este si un lucru bun, daca ma intelegihappy Asa ca orice s-ar intampla, este si o samanta de bunatate in acel lucruwinking Iar despre a doua intrebare... E bine sa iti traiesti viata, pentru ca nu ai doar una, nu 10 happy Asa ca fa tot ce poti in asa fel incat sa te distrezi in cea pe care o ai (Sa nu incepi sa faci lucruri prea deplasatelaughing )