| Ella27 a întrebat:

Hei, vreau sa fac poza la chat-ul facebook-ului si apas Print Screen SysRq ma duc in paint, apas Ctrl+v si decupez, salevez ..cand vreau sa poztez se vede cu goluri albe... ce fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sistem de operare ai? Ai putea sa postezi printul sa vad despre ce e vorba?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Ella27 explică (pentru neluL):

Nu mai am nevoie ..acum mi-am dat seama, dar iti multumesc ca ai incercat sa ma ajuti.

| neluL a răspuns (pentru Ella27):

Cu placere! wave bye, bye