| TepesStyle a întrebat:

Hei, vreau sa-mi conving parintii sa ma lase pana mai tarziu afara pana la 10 11 ceva de genu.Cum as putea face asta?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ParisulTau a răspuns:

In primul rand cati ani ai ca sa poata cineva sa-ti raspunda la aceasta intrebare. Parintii tai hotarasc ce e mai bine pentru tine si pana la ce ora sa stai pe afara.Stiu ei mai bine. Important e sa le castigi increderea, sa-ti cunoasca anturajul, sa te preocupi de scoala si mai apoi ei vor hotara daca meriti o ora in plus pe afara happy

| TepesStyle explică (pentru ParisulTau):

14 ani... si sunt sexy