| eujiatat a întrebat:

Buna tpu..cum as putea sa-mi conving parintii sa ma lase seara pe afara sau prin cluburi..cu prietenul meu pe care parintii il stiu! ...am vorbit de multe ori cu ei, dar degeaba.sad...va multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Pur si simplu stai pe afara cu el, dupa o perioada vor obosi sa iti atraga atentia, cu frumosul nu se poate, dar primele luni vor fi un cosmar happy.

| Liviu a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Vezi sa nu o mai lase deloc duparolling on the floor

| CrazyTeenager a răspuns (pentru Liviu):

happy Oricat de comunisti ar fi, vor avea incredere in ea dupa cateva luni, daca totul e ok.

| Liviu a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Eu sincer daca as fi in locu parintilor ei si nu ar veni la ora care as spunea-o nu as mai lasa-o deloc, asa ar face orice parinte responsabil, sa zicem ca s-ar intampla ceva(nu zic ca o sa se intample)prin absurd sa zicem, crezi parinti aceia isi vor ierta vreo data greseala?

| CrazyTeenager a răspuns (pentru Liviu):

Daca este la varsta la care are un prieten si frecventeaza cluburile de noapte, isi merita libertatea, inseamna ca isi poate purta singura de grija, fiecare trebuie sa invete sa isi asume faptele si propriile greseli de la o varsta.