| anoonym a întrebat:

am o problema in invatamant. doamna de fizica si chimie este foarte exigenta mai ales ca e si diriginta mea si mai imi trebuie doi de 10 ca sa imi iese media 9! vreau sa-mi dati exemple de proiecte portofolii si alte idei! inca un lucru vreau seriozitate! si cat mai repede posibil

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok daca esti a -7-a e un pic mai greu la chimie pune-o mai bine sa te asculte oral din mai multe definitii, si la fizica iesi la tabla si fa o problema, am auzit oameni gen "fizica e grea", nu e asa sunt olimpic anul acesta si mi se pare f.usor nici nu invst si iau numai 10 tind sa mentionez ca nu e orice profa e cea mai buna de la mine din judet deci invata-ti teoria formulele si inlocuieste in problema, sper ca te-am ajutat!