| alessia a întrebat:

Hei, vreau sa-mi iau un Samsung Galaxy S3, se merita? As vrea sa-mi spuna cei care detin acest telefon ce avantaje si dezavantaje are. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

E bun telefonul doar ca este mare si nu e practic asta e singurul dezavantaj in rest nota 10 la telefon

| Bianca306 a răspuns:

Practic nu este fiindca este foarte mare si nici in buzunar nu prea incape. Matusa mea a avut posibilitatea sa aleaga intre doua telefoane, s4 si iphone5 iar ea a ales iphone5. Pentru ca face aelasi lucru ca un s4 si este mai mic. Acum nu mai sunt la moda cele mari acum sunt cele mici la moda. De ce unii oameni nu aleg tablete mari, pentru ca sunt prea mari si incomode. Sper ca te am ajutat.