| DamariisDammyy110 a întrebat:

Hei. vreau sa va spun ceva
De la un timp, incep sa ma enervez foarte repede, oricine glumeste cu mine eu o iau in serios si incep sa fac scandal. Cand ma gandesc la ceva, pur si simplu incep sa plang. Deci plang...nu mai rezist.ce se intampla cu mine? si tin sa mentionez ca si capul ma doare incontinuu. Orice sunet mai tare ma oboseste. Va rog. Multumeescc❤

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Din 2017 ai rezolvat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petreci prea mult timp pe calculator, sper ca nu te-ai apucat si de fumat...

| Staif a răspuns:

Nu e bine. Daca ai un motiv de stres, elimina-l. Daca nu, mergi la psiholog.

| 1SpeedRace a răspuns:

Câți ani ai? Ar putea fi și din cauza vârstei, a pubertății