| IdontWantYou a întrebat:

Hei. Vreau si eu cat mai multe sfaturi. Nu mai suport. Vreau sa scap de timiditatea asta. Nu sunt urata, nici proasta, dar de multe ori par fraiera in fata altora pentru ca mi-e rusine sa vorbesc, ma inrosesc la fata, ma fastacesc. Am pierdut mult in viata din cauza asta si stiu ca o sa pierd mereu. In plus, sunt sensibila si cad in depresii mereu. Deci, va implor, am nevoie de un sfat pentru ca simt ca mor. Nu mai suport.[p. s. :Nu aduceti vorba de psiholog, va rog din suflet.]

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Din tot ce ai zis tu in unele lucruri ma regasesc si eu... oh go on
mereu m-am gandit ca poate daca as iesi mai mult in lume ar fi mai bine
insa nici eu nu stiu ce e mai bine.

| SloOpY a răspuns:

Fa ceva curajos
glumeste rade cu gura la urechi
vorbeste cu multe persoane si o sa se vada
invita prietenii la tine sau la un suc etc bafta

| PiTiK_6085 a răspuns:

Te sfatuiesc sa ai mai multa incredere in tine,in gandurile tale, sa dovedesti ca'ti pasa de ceva, vrei sa ti o conversatie cu cineva.Sa intri in diferite activitati.:*