| Portocalaaa56789 a întrebat:

Hei. Vreau si eu sa stiu de ce nu mai imi merge facebook-ul! Merge sa intru,dar cand intru imi apare imaginea total aiurea, imaginile nu se vad. Imi apare intr-un singur colt, scris mic pe o coloana,,,Acasa, Profil, Cauta ". Am incercat sa descarc alt browser [acum am mozilla ], am sters istoricul, cookies-urile.Nu stiu ce sa ii mai fac!sad Deci, ce are si cum pot sa il rezolv?

Răspuns Câştigător
| mOnAsX a răspuns:

Intra de pe alt calculator pe facebookul tau si dai la setari>cont>secouritate> si debifezi navigare securizata! bafta

1 răspuns: