| Alin13 a întrebat:

Salut la toata lumea am si eu o problema acum cateva zile am restartat istoricul la Mozilla Firefox si acum nu imi mai merge facebook-ul nu mai arata la fel acum este totul sub forma de scris am incercat sa il fac singur dar nu stiu va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DEZINSTALARE COMPLETA MOZILLA FIREFOX
1.Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati)
2.Da un restart si Curata registry cu CCleaner. http://www.piriform.com/CCLEANER
3.Sterge si profilul care il ai in Mozilla din -> C:\Documents and Settings\User\Application Data
Si din -> C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data
Nota -User reprezinta numele pc-ului.
4.Acum da un restart si Curata registry cu CCleaner. http://www.piriform.com/CCLEANER
5.Reinstaleaza pe curat MOZILLA FIREFOX in limba romana de aici - http://www.mozilla.org/ro/firefox/new/
Si inca ceva! Vezi ca s-ar putea ca folderele sa fie pe Hidden (ascunse). Pentru a gasi fisierele si folderele ascunse in Windows intra in -> My Computer -> Organize -> Folder and search options -> View -> Show hidden files and folders, folders and drives.Acum faci ceea ce am zis mai sus.

| Alin13 explică (pentru neluL):

Multumesc foarte mult

| neluL a răspuns (pentru Alin13):

Cu placere! bye, bye wave

4 răspunsuri:
| icEmaN10 a răspuns:

Reinstaleaza mozilla.

| Alin13 explică (pentru icEmaN10):

Am reinstalat deja si mozilla dar si flash player-ul am reinstalat toate programele pe care am crzut ca este nevoie dar nimic