| nucaraata a întrebat:

Deci in weekend-ul asta (mai exact sambata spre duminica) este ziua mea si vreau sa iesim undeva mai multi (vreo 10 persoane), intr-un local gen club sau in orice caz undeva pana dimineata. Aveti idee de alte localuri gen Tonka sau Vintage, adica seara sa fie cafenele si noaptea sa se transforme in club? Nu de alta, dar la ultimele 2 petreceri am fost in Tonka si nu mai vreau. Orice localuri de genul, (in afara de Oktober). La un momentdat ma gandeam sa mergem la lautari, dar nu stiu ce sa zic...Alte idei? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Gizăz a răspuns:

Iar eu care voiam să sugerez Harley... laughing Dar dacă iei în calcul varianta "lăutari", atunci clar nu e pentru voi.