| AndaVr a întrebat:

Dacă parul meu e vopsit in stil ombre șaten deschis ca să ma vopsesc singură si să-mi iasă tot aceiași culoare trebuie să-mi cumpăr tot saten deschis? Nu se va deschide mai tare la culoare să-mi iasă blond sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| anonim191 a răspuns:

La radacini va fi mai inchis daca satenul deschis a fost obtinut prin decolorare.in general cam la orice vopsea exista o posibilitate mai mare sa iti iasa mai inchis dar niciodata mai deschis

3 răspunsuri:
| anonim191 a răspuns:

Explica-mi te rog...care este nuanta ta cea mai inchisa si care este cea mai deschisa? daca te vopsesti cu o culoare inchisa normal ca nu va iesi blond.este ca si cand pe o foaie de hartie pui cerneala... cerneala nu se va transforma in alb nu?

| AndaVr explică (pentru anonim191):

Parul meu culoarea naturala este șaten inchis sunt vopsită in stil ombre cu un șaten deschis, vreau să-mi reînoiesc culoarea si să-mi iasă tot saten deschis fără decolorare.

| anonim191 a răspuns (pentru AndaVr):

La radacini va fi mai inchis daca satenul deschis a fost obtinut prin decolorare.in general cam la orice vopsea exista o posibilitate mai mare sa iti iasa mai inchis dar niciodata mai deschis

| Feliciaaaaaaaaaa a răspuns:

Va fi tot parul saten deschis. In nici un caz nu ar trebui sa fie mai deschis sau inchis. Garantez 100% ca tot o sa fie bine. Incearca!