| anonim_4396 a întrebat:

Abia am cunoscut un baiat si ne-am pus unu altuia toate intrebarile posibile.
Nu stiu ce sa mai vorbesc cu el :\ am vorbit despre filme,muzica, animale TOT.
ne placem unul pe altul si vrem sa ne cunoastem dar nu stim ce sa vorbim

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ati putea sa va povestiti chestii amuzante, nasoale etc din copilaria voastra. Puteti vorbi si despre lucruri mai importante decat filmele si muzica precum familia fiecaruia, aspiratiile, ce vreti sa faceti pe viitor, vise, tari inc are doriti sa mergeti etc.
Si, oricum, nu trebuie cea dialogul dintre voi sa se rezume la intrebari si raspunsuri. Puteti face glumite intre voi si puteti vorbi despre chestiile pe care le vedeti, enuntand amnadoi afirmatii, nu unul intrebari si altul raspunsuri. De pilda, "ah, ce frumos e aici." "Da, nu-i asa?, locul imi aduce aminte de nu stiu ce" "A da si mie, am fost intr-o zi si bla", in fine, sper ca ai prins ideea.
Sper ca baiatul acelasi sa fie cel care iti va aduce fericirea. Sa fiti iubiti!

5 răspunsuri:
| Skrilly a răspuns:

Probabil este doar atractie fizica, dar cum zic doar probabilhappy eu cand vreau sa fac conversatie caut intrebari din oracole happy

| devor a răspuns:

Iesit impreuna si daca va placeti reciproc unul din voi sa faca primul pas

| ImNotAfraidAnymore a răspuns (pentru devor):

Am iesit azi, acum cateva ore, ne-am mai apropiat putin dar nu fac inca primul pas, iesim din nou in padure duminica viitoare si atunci o sa-i mai dau timp sa ma cunoasca, atunci voi face primul pas

| ChromePlay a răspuns:

Atunci cand placi pe cineva, o sa ai subiecte de discutat cu el 24/24 si tot nu o sa iti ajunga! Daca nu mai ai subiecte, este posibil ca asa a fost sa fie, si posibil nu este EL printul destinat tie.

| ImNotAfraidAnymore a răspuns (pentru ChromePlay):

Ba da este. crede-ma
e primul baiat care se vede ca ma place si e timid