| cocolino_9740 a întrebat:

Heii`. Ajutati`ma va rog. :-s.
Vreau sa imi pun un pierce... dar parintii mei is f stricti chatterbox
Si m`am gandit sa imi pun pierce`u si sa vin acasa cu >el.:"
Dar nu stiu ce sa ii zic lu` taicameu rolling eyes.
Si nu stiu cum o sa reactioneze el... [maicamea nu`i in romania. big grin ]
Imi puteti spune cum sa il conving pe taicameu sa ma lase? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Ma eu zic sa nu iti pui. Mai ales ca sigur o sa.l dai jos la un moment dat. Asta e un fel de moft acum mai ales ca stii ca nu te lasa. Nu te sfatuiesc sa ti.l faci si sa te duci cu el acasa. Va iesi rau de tot mai ales ca zici ca sunt foarte stricti. O sa inrautatesti rau de tot relatia cu ei si o sa te puna sa ti.l dai jos. Asteapta pana devii majora si atunci o sa poti sa.ti faci cate pearcinguri vrei. Nu ai ce scuza sa.i spui tatalui tau, e clar ca tu ai vrut sa ti.l faci. Nu poti sa.i zici ceva de genu ca a fost o provocare sau mai stiu eu ce, nu o sa mearga si o sa va certati si te va pune sa il dai jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ti-ai cumpara un pierce care ti-l poti pune fara sa-ti faci gaurawinking.

Mai bine ai asculta de parinti. Sa stii ca pierce-ul nu te face mai ``cool`` decat ceilalti. E doar un capriciu al varsteihappy

| cocolino_9740 explică:

Paii nu pot astepta pana la 18 ani. atunci poate nici nu o sa mai vreau sa am straight face.
Probabil ca o sa ma puna sa mi`l dau jos... da vreau sa il fac cumva sa ma lase cu el
Pana la urma ii corpu meu. si oricum gaura aia se astupa si nu se mai vede de la un timp. oh go on
Si atata timp cat pierce`u ii steril nu am ce sa patesc