| LoveMe a întrebat:

Heii all!love struck stiu ca intrebarea asta e cam ciudata dar nah...tongue
decibig grin
stie cineva niste experimente de`astea usor de facut gen pun un mentos intr-o sticla de cola si ea pocnestelaughing. sau altele dar sa imi spuneti cum se faclove struckcine imi da cele mai multe si mai practice iau funda iar restul care imi plac iau FOLOSITOR

4 răspunsuri:
| tymo20 a răspuns:

Freaca rigla de plastic in par si tine rigla deasupra unor hartiute mici.Se vor lipi de rigla.

| chocolatemuffin a răspuns:

Pai fa o tornada la borcanlaughingstiu ca pe a 3-a toti eram obsedti de experimentu' astatongue ia un borcan cu apa si pune detergent de vase parcabig grinnus sigura ca nu mai trebuie ceva da cred ca numai atathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este inca un experiment comun :intr-o sticluta pun otet si apoi bicarbonat...ar trebui sa faca "spume la gura"(de fapt chiar ar trebui sa ii iasa ceva puma pe gura sticlei).

| afk95 a răspuns:

Da foc la o sticluta de acetona