| Magda2345 a întrebat:

am 14 ani si vreau sa scap de pistrui nu de alta dar acum fiind vara se observa foarte tare macar sa ii estompez....am cautat pe internet dar nu merge nimic la mine... ajuta lamaia? pe voi v-a ajutat? daca ati scapta cumva de ei va rog sa imi spuneti :* dau fundahappy

2 răspunsuri:
| SimoNARaluCA a răspuns:

De ce, de ce ai vrea să scapi de pistrui?! Când mă gândesc că eu voiam să caut un tutorial ca să-mi fac sau ceva rolling on the floor Sunt adorabili (ei, în majoritatea cazurilor) și de obicei nu, nu se duc prea ușor. Cumpără-ți un fond de ten sau un corector, presupun că se acoperă ușor. Dar din nou, gândește-te de 2 ori. Și încă o dată. Și în... mă rog, până îți dai seama că trebuie să-i lași așa cum sunt. big grin

| Harley007 a răspuns:

Vreau sa-ti spun ca pistruii au devenit in moda in ultimu' timp. Serios!happy Uf, as vrea si eu sa-i am, macar un picsad Daca chiar vrei sa scapi de ei, cauta pe google masti pentru scapare de pistrui sau de la Avon sunt creme ce scapa de aceste dragalase punctuletehappy Dar sper sa renunti la ideea astahappy Gnaeste-te ca esti mai deosebita. Spre exemplu eu nu am nici pistrui, nici gropite, niciun semn mai specialsad