| Valentinaaarose a întrebat:

Heii! Am nevoie urgenta de ajutor! Va rog! Repede sa imi raspundeti! Deci eu ma uitam pe telefon am S2 la un video si s.a blocat si am reusit sa ies din acel video dar tot se auzea si am intrat pe alt video si s.a blocat de tot repetand dadadadadaddadadaddadaddadaaa in continuu si i.am scos bateria si tot facea asa straight face Nu stiu ce sa fac si nu vreau sa le spun parintilor de asta pentru ca nu o sa il mai vad NEVER EVER deci va rog din tot sufletul ajutati.ma..Tot canta sau functioneaza si nu isi pierde din luminozitate si i.am scos bateria si tot asa facea..Va rog! Help! Si scuzati categoria dar va rog fara comentarii inutile ca nu am chef de glume si chiar sunt disperata!

2 răspunsuri:
| denis57612 a răspuns:

Si eu detin un Samsung Galaxy S2 si nu am patit asta. Sfatul meu este sa te duci la un service cu el cat mai repede pentru ca nu e de bine ce se intampla.

| Valentinaaarose explică (pentru denis57612):

Mersi de sfat dar nu vreau sa afle parintii asa ca l.am ascuns sub ceva din dulap ca sa nu se auda zgomotul si norocul meu a fost ca nu avea mai mult de 20% baterie si s.a descarcat si a tacut si acum l.am pus la incarcat si e ok dar m.am speriat foarte tare deoarece mergea atat audio cat si vizual fara baterie! A fost o scena scarry!