| Smerix a întrebat:

Heii happy Am o problema legata de Yahoo! Messenger.Pe oricare ID as intra imi apare acelasi lucru :"your account has been locked please click forgot password to start the unlocking process..."bla bla. Ce pot sa fac?straight face Nici nu pot sa dau pe Forgot Password pentru ca email-ul alternativ este de asemenea blocat (si celelalte la fel ),iar la acele intrebari ca sa te recunoasca nu ma lasa sa le "folosesc".straight face Please,help straight face am ramas fara niciun ID acum straight face Dau fundita, vot!

2 răspunsuri:
| Smerix explică:

"Intrebarea ca sa te recunoasca "-> Intrebarea de securitate, sorry nu imi venea in minte big grin

| RrrRoberta a răspuns:

Incearca sa intri pemail sau online pe meebo