| Andreeaccg a întrebat:

Buna tuturor. As dori si eu un mic sfat in legatura cu un baiat pe care l-am cunoscut de cateva zile pe fb...s-a bagat in seama cu mine, am vb noi ce am vb, ne-am dat si nr de tel si problema ar fi varsta, el este mai mare cu 10 ani fata de mine. Sincera sa fiu nu stiu nici eu daca ma deranjeaza foarte tare, pentru ca ma face sa rad, nu se supara pe mine daca nu ii raspund la telefon, banuiesc ca fiind si la inceput este totul atat de roz si frumos, Urmeaza sa ne vedem peste vreo 2 saptamani ca atunci ii da liber de la servici, Prietenele mele mi-au spus sa ma mai gandesc in legatura cu asta, pentru ca nu il stiu, nu ne-a mvazut niciodata fata in fata, mai ales ca are 27 de ani. Imi place la el mult cum gandeste si cum imi vorbeste, stie sa ma binedispuna si sa ma incurajeze in anumite situatii. Voi ce parere aveti, ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Daca te face fericita,te binedispune, te face sa razi, sigur ca ar trebui sa-i dai o sansa sa va intalniti, sa vezi cum se comporta cu tine si fata in fata sa vezi toate detalile. Daca pe tine nu te deranjeaza varsta si nici pe el e foarte bine, de exemplu mie mi-a placut de-un baiat cu 2 ani mai mare si el a zis ca e diferenta prea mare. Deci depinde de cum gandeste fiecare baiat.Si asteapta sa-l cunosti mai bine, sa vezi poate el Doamne fereste, e casatorit, nu poti sa stiiwinking. Asa ca asteapta sa vezi cum evolueaza lucrurile si sa va cunoasteti mai bine!
Bafta! :*
fundita?

1 răspuns:
| anonima01 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa fi foarte atenta cu acest tip deoarece nu il cunosti iar diferenta de varsta este destul de mare, apoi mai exista posibilitatea ca el sa fie mai batran decat zice (l-ai vazut personal sau doar in poze? ). Daca vrei sa te intalnesti cu el mai bine mergi cu o prietena sau chiar doua deoarece nu se stie cu cine ai de-a face. Sper ca te-am ajutat si fii foarte atenta, mult noroc.