| aalwayss a întrebat:

Heii!
Am si eu o intrebare si as dori sa imi raspundeti urgent crying:
mi-am dezinstalat messenger 11 si mi-am bagat 10. si nu mergea sa intru pe id. mereu cand dadeam log in mi se bloca si se inchidea... dupa am instalat iar messenger 11 si acelasi lucru.
Ce pot sa fac?
Ca nu mai pot sa intru deloc pe mess ca am dat restart de 100 de ori.
Va rooog frumos sa raspundeti. dauu fundita promit!

Răspuns Câştigător
| Adi2ro a răspuns:

Trebuie sa-l dezinstalezi dupa care stergi tot din Program Files/Yahoo si din registrii (e putin mai complicat aici).

Si cand instalezi iar Messenger 11 la Connections inainte sa dai Sign in pune la Preferinte > Connection > Connec via porxy (si lasi prima optiune). Dai sign in si chiar daca aparent se blocheaza lasa-l 5 minute asa. Isi verifica ceva si dupa va merge bine.

Problema e ca versiunea 11 e beta si are anumite chestii. Cand il scoti (mai raman in PC chestiile alea) si bagi 10. s-a zapacit de tot. Succes!