| livixd a întrebat:

Heii... am si eu o problemathinking Am cunoscut acum un an un baiat pe un site de socializare e distanta intre noi vreo 100 de km si tot am vorbit si am inceput sa ne placem unul pe altul si nu ne-am vazut pana ieri si ne-am combinat. m-am atasat de el foarte mult si o sa incercam sa ne vedem macar odata pe sapt... oare va tine relatia la distanta? Fundita :*

Răspuns Câştigător
| ♀ кɨđµ°♀ a răspuns:

Uneori este greu sa tii o relatie la distanta si acesta sa si mearga ca pe roate.Mai ales ca nu poti stii cum este persoana de langa tine si daca joaca la doua mese.Este greu de spus daca tipul iti inspira multa incredere incerca sa tragi de acesta relatie, dar daca observi ca se va abate de la frum da-te inapoi ca sa nu fii ranita. Sper ca totul sa va mearga mine si sa va iubiti mult.O seara frumoasa.Merita sa ii acorzi incredere daca s-a purtat respectos, dar tine garda sus pentru orice eventualitate.

| livixd explică (pentru ♀ кɨđµ°♀):

Da s-a purtat thinking parerea mea mi-a placut k totusi mi-a dat de inteles ca sunt o persoana speciala m-a facut sa inteleg k se poate tine o relatie la distanta si am observat k a pretuit fiecare clipa fiecare secunda cu mine.

3 răspunsuri:
| AnaMaria1612 a răspuns:

Atata timp cat exista comunicare, eu zic ca da. Si pana la urma daca nu risti, nu castigi. Sa va tina :*

| nowar a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic,acum poate chiar o sa tina aceasta relatie depinde de voi, desi dupa mine thinking relatiile de la distanta nu tin (parerea mea).E foarte greu sa intelegi oamenii in general, cei de langa tine ce sa mai zic de o persoana dintr-un alt oras care nu poti sa stii exact cum gandeste, prietenii virtuali in primul rand sunt imprevizibili, nu stii la ce sa astepti din partea lor. Am zis: depinde de persoana happy