| Mimii22 a întrebat:

Heii,am si eu o problemă, am terminat acum clasa a-VIII-a și am băgata opțiunile pentru liceu, iar din greșală am băgat un liceu din altă localitate destul de departe de localitatea me si e cel mai probabil sa intru la acesta, întrebarea mea este dacă mă pot transfera din prima sau în timpul semestrului

1 răspuns:
| candyxxo4 a răspuns:

Poti sa te transferi din clasa a 10a sau din primul semestru din a 9-a, straduieste-te cat de cat sa ai o medie buna si sa te poti transfera.