| swettieeee44 a întrebat:

Heii.Anul ăsta trec în clasa a-8-a si mna examen alea alea, dar eu nu stiu la ce liceu să dau. Îmi plac româna, engleza, geografia, desenul și cam atât, dar dintre astea cel mai mult engleza. Matematica nu o înteleg deloc si cu siguranța o să iau o notă mică in examen dar poate am sa fac meditatii. Cu româna mă descurc destul de bine.Îmi puteți spune gen la ce profil aș putea să dau? laughing))))

1 răspuns:
| Justme1997 a răspuns:

Daca vrei sa scapi cat mai repede de mate si sa faci multa romana si engleza, filologie